Dying Light (XBOX ONE) PO POLSKU

  img

  Platforma
  Xbox ONE / Xbox ONE S / Xbox One X
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  polski dubbing
  Wersja językowa okładki
  francuska
  79,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

  Zapytaj o produkt

  Dying Light (XBOX ONE) PO POLSKU

  Dying Light (XBOX ONE) PO POLSKU

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Dying Light to stworzona przez firmę Techland gra akcji, w której największy nacisk położono na elementy survivalu, jak również kooperację pomiędzy graczami.

  Dying Light przenosi nas do świata wyniszczonego przez tajemniczą infekcję. Ludzie, którzy przetrwali są bardzo nieliczni, a większość mieszkańców naszego błękitnego globu to teraz niebezpieczne, krwiożercze kreatury, które tylko czekają na okazję by rozszarpać pozostałych przy życiu. Zabawa polega na zbieraniu zapasów, budowaniu broni, jak również eksploracji terenu. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, świat natomiast jest w pełni otwarty, pozwalając na zwiedzanie wszystkich jego zakamarków.

  Jako że mamy do czynienia z survival horrorem, najważniejsze jest pozostanie przy życiu. Będzie to niezwykle trudne kiedy zapadnie noc, albowiem zainfekowani będą wówczas znacznie niebezpieczniejsi. Przejdą bowiem transformację, zamieniając się w prawdziwie krwiożercze bestie. Na szczęście nie jesteśmy w tej sytuacji bezbronni. Po pierwsze możemy się poruszać w stylu parkour, przemierzając każde, nawet najbardziej niedostępne tereny. Po drugie, ze znalezionych przedmiotów zbudujemy broń, którą następnie wykorzystamy do eliminowania zarażonych. Po trzecie, tytuł stawia na współpracę, oferując model rozgrywki wieloosobowej, w którym kilka osób łączy się razem w osiągnięciu wspólnego celu.

  W Dying Light, prócz broni białej, znajdziemy też broń palną, taką jak pistolety, karabiny oraz strzelby. W miarę potrzeby będzie się też można posłużyć nożami do rzucania i wieloma innymi przedmiotami - wszystko, co znajdziemy, można wykorzystać w celach obronnych, wystarczy się po prostu wykazać pomysłowością. Co ważne, pośród czterech dostępnych w grze bohaterów, każdy dysponuje innymi umiejętnościami oraz wyposażeniem, oferując odmienne doznania w zależności od tego, kim aktualnie gramy.

  Dying Light to pierwsza gra działająca na silniku Chrome Engine 6. Narzędzie zostało zoptymalizowane pod konsole Xbox One i PlayStation 4, a w związku z tym oferuje oprawę wizualną na najwyższym poziomie.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku