Kane and Lynch 1+2 (X360)

  img

  Platforma
  Xbox 360
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  angielska
  Wersja językowa okładki
  angielska

  Wydanie zawiera:

  • gra Kane & Lynch: Dead Men
  • gra Kane & Lynch 2: Dog Days
  49,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

  Zapytaj o produkt

  Kane and Lynch 1+2 (X360)

  Kane and Lynch 1+2 (X360)

  Wydanie zawiera:

  • gra Kane & Lynch: Dead Men
  • gra Kane & Lynch 2: Dog Days

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Kane & Lynch: Dead Men to gra studia IO Interactive odpowiedzialnego między innymi za takie kultowe już gry jak seria Hitman, czy też Freedom Fighters.

  Podobnie jak w Hitmanie, w Kane & Lynch, głównych bohaterów obserwujemy korzystając z widoku zza ich pleców. Nasz niezwykły duet składa się z dwóch przestępców; psychopaty Lyncha i najemnika Kane'a, który zdradził swych przełożonych. Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy na konwój przewożący tytułowych zbirów napada nieznany sprawca, który to szybko zabiera bohaterów do kryjówki. Tam okazuje się, że cała robota była celowym działaniem organizacji Seven, której celem jest zmuszenie obu najemników do współpracy. Nasi bohaterowie nie znają jeszcze celu i przyczyn czyhających na nich w przyszłości...

  W fabule przyjdzie nam pokierować Kanem, Lynchem zaś kierować będzie AI.

  Nasi protegowani będą sobie wzajemnie pomagać, wspierać w najtrudniejszych chwilach i oczywiście osłaniać podczas wykonywania akcji. Prócz tytułowych twardzieli mamy także możliwość wspomagania się najemnikami. Ich umiejętności strzeleckie są niezbędne kiedy siły wroga znacznie przewyższają nasze własne.

  Kane & Lynch: Dead Men to tytuł opracowany z myślą o nowoczesnych platformach do gier, a co za tym idzie, charakteryzuje się szczegółową i efektowną oprawą audio-wizualną. Na pierwszy plan wybijają się projekty lokacji, jak np. klub w Tokio, które szczegółowością i oteksturowaniem potrafią zauroczyć.

  Kane & Lynch 2: Dog Days jest surową i brutalną strzelanką stworzoną po to, by wciągnąć graczy w mega intensywną historię o dwóch najbardziej niepokojących kryminalistach świata gier i przenieść ich do podziemi Szanghaju. Gra przedstawia losy dwóch niebezpiecznych przestępców: Lyncha, impulsywnego, nafaszerowanego narkotykami psychopaty oraz Kane’a,  wyszkolonego, ale pozbawionego iluzji i zdesperowanego eks-najemnika. Tytuł wprowadza nowe wrażenia wizualne inspirowane filmami dokumentalnymi. Gracze zostają wciągnięci w wirtualny świat z każdym ruchem i zmianą ujęcia kamery, ukazującymi chaos w nieskryptowym stylu.

  Oprócz wystylizowanej oprawy i brutalnej fabuły, Kane & Lynch 2: Dog Days dostarczy również nowe tryby do gry wieloosobowej. Poza powracającym, znanym i lubianym trybem Kruchego Sojuszu, gracze otrzymają tryby: Tajniak, Gliniarze i Złodzieje oraz Arcade, każdy z nich podnoszący stawki chciwości, zdrady i zemsty.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku