Battlefield Bad Company (X360)

  img

  Platforma
  Xbox 360
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  angielska
  Wersja językowa okładki
  angielska

  Zapytaj o produkt

  Battlefield Bad Company (X360)

  Battlefield Bad Company (X360)

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Battlefield: Bad Company jest grą akcji, która nieznacznie odbija się od poprzedników z serii Battlefield. Otóż korporacja Electronic Arts oraz studio Digital Illusions postanowiły wprowadzić do programu rozbudowaną i wciągającą fabułę dla pojedynczego gracza.

  Głównymi bohaterami gry będzie grupa renegatów, należących do Batalionu 222, którzy działając na tyłach wroga, oraz głęboko za linią frontu postarają się zlikwidować zagrożenie, jeszcze zanim osiągnie ono skalę konfliktu globalnego. Przy okazji warto również zaglądnąć do skarbców oraz sejfów i nieco powiększyć zgromadzone na koncie fundusze. Pełna intryg oraz zwrotów akcji opowieść wystarczy na wiele godzin dobrej zabawy.

  Prócz trybu dla pojedynczego gracza dostępna jest również możliwość zabawy wieloosobowej, w której jednocześnie walczyć będzie do 24 graczy. Na gamę trybów multi składają się znane z poprzednich części sposoby walki, oraz kilka nowych jeszcze nie publikowanych.

  Dzięki silnikowi graficznemu Frostbite generowany na ekranie obraz jest pełen szczegółów, a środowisko gry niezwykle destrukcyjne. Praktycznie każdy obiekt można zniszczyć na wiele sposobów, zależnych od rodzaju broni oraz miejsca uderzenia.

  źródło: miastogier.pl

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku