Blazblue Calamity Trigger (PSP)

  img

  Platforma
  PSP
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  angielska
  Wersja językowa okładki
  angielska

  Zapytaj o produkt

  Blazblue Calamity Trigger (PSP)

  Blazblue Calamity Trigger (PSP)

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  BlazBlue: Calamity Trigger to bijatyka w stylu produkcji takich jak Street Fighter czy Soul Calibur, która oferuje nam rozbudowane tryby walk oraz dwunastu wojowników.

  Całą produkcja, mimo tego iż jest nowym dziełem, wyświetlana jest w grafice 2D. Nie należy się jednak zrażać, ponieważ obraz jest w pełnym HD, przez co, to co widzimy na ekranie robi bardzo dobre wrażenie! Po prostu walki, animacja oraz szczegółowość oprawy naprawdę cieszą oczy.

  Produkcja oferuje dwunastu wojowników, z czego trzech z nich pełni rolę głównych bohaterów. Mowa tutaj o: Ragna the Bloodedge, Jin Kisaragi oraz przedstawicielce płci pięknej: Noel Vermillion. Każdy z grupy posiada unikatowe combosy, kontry, 2 typy bloków, taktyczny Rapid Cancel (ruch przerywający animację postaci, umożliwiający zadanie niespodziewanego ciosu), Distortion Drives (superatak) oraz Astral Finishers (natychmiastowe i efektowne zwycięstwo). W sumie możliwości prowadzenia walk jest bardzo dużo, a zatem, by w pełni opanować wszystkie postaci trzeba naprawdę sporo czasu.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku