Need for Speed Carbon (PC) PO POLSKU

  img

  Platforma
  PC
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  polskie napisy, angielski dubbing
  Wersja językowa okładki
  czeska

  Zapytaj o produkt

  Need for Speed Carbon (PC) PO POLSKU

  Need for Speed Carbon (PC) PO POLSKU

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Need for Speed: Carbon to kolejna część bardzo popularnych wyścigów samochodowych. Tym razem producent postanowił uraczyć graczy mieszanką elementów z poprzednich edycji oraz szczyptą nowości, które pozwolą doświadczyć świeżej i wciągającej rozrywki. Need for Speed: Carbon umożliwi graczom tuningowanie samochodów, pościgi z policją czy też prowadzenie własnej grupy do zwycięstwa. Najnowsza edycja "Potrzeby Szybkości" powstaje na praktycznie wszystkie platformy sprzętowe.

  Fabuła gry jest czymś w rodzaju kontynuacji Need For Speed: Most Wanted. Główny bohater jest bowiem ten sam, zmienia się jedynie otoczenie, w którym przebywa. Po czmychnięciu przed policją, wraca on do swojego rodzinnego miasta Palmont, w którym kontrolę nad wyścigami ulicznymi sprawują okoliczne gangi. Gracz będzie zmuszony do walki o kolejne części miasta. Każde zwycięstwo oznaczać będzie uwolnioną dzielnicę.

  Do dyspozycji gracza oddane zostaje ponad sto różnych samochodów, podzielonych na kilka grup - exotic, muscle oraz tuner. Każda grupa pojazdów charakteryzuje się inną charakterystyką jazdy, a co za tym idzie należy odpowiednio dobierać samochód do trasy. Każdą furę można tuningować - poprawiać wygląd zewnętrzny oraz osiągi. Ilość dostępnych podzespołów jest bardzo duża.

  Okolica, po której będziemy się poruszać, jest znacznie większa niż w Need For Speed: Most Wanted. Podobnie jak w części poprzedniej możemy swobodnie po niej jeździć i szukać miejsc do "zabawy". Aby przejmować kolejne sektory, należy wygrać wyścig z kontrolującą go osobą. Można tego dokonać jedynie, dzięki odpowiednio dobranej drużynie specjalistów takich jak mechanicy, inżynierowie oraz oczywiście kierowcy. W trakcie starcia z wrogim teamem możemy członkom własnej grupy nakazać na przykład blokowanie jednego z samochodów wroga. Po zwycięstwie z wszystkimi osobami sprawującymi władzę nad daną częścią okolicy przechodzimy do ostatecznego wyścigu odbywającego się w kanionie. Starcie podzielone jest na dwa etapy. Najpierw staramy się przez cały czas utrzymywać jak najbliżej przeciwnika, a następnie w drugim etapie walczymy o zdobycie jak największej przewagi. Zwycięstwo oznacza odebranie kontrolowanego obszaru oraz możliwość progresji do kolejnego.

  Need for Speed: Carbon w pełni wykorzysta możliwości żyroskopowych kontrolerów Wii oraz PlayStation 3. Grafika w stosunku do poprzednika jest podrasowana, a ścieżka dźwiękowa składa się oczywiście z mnóstwa hitów.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku