FIFA 17 (PC) PO POLSKU

  img

  Platforma
  PC
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  polski dubbing
  Wersja językowa okładki
  polska

  Wydanie płytowe.

  39,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

  Zapytaj o produkt

  FIFA 17 (PC) PO POLSKU

  FIFA 17 (PC) PO POLSKU

  Wydanie płytowe.

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  FIFA 17 z silnikiem Frostbite zmienia sposób gry i rywalizacji oraz wytwarza większą więź emocjonalną między graczem a sterowanym piłkarzem. 

  Gra umożliwia graczom wkroczenie w realistyczny świat piłki i prezentuje im piłkarzy z krwi i kości. To prawdziwa podróż po nowych światach, możliwa wyłącznie w grze. Zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowaniu w ataku pozwalają zapanować nad każdą chwilą meczu.

  NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  Frostbite — jeden z najlepszych silników w branży gier. Dzięki niemu gracze otrzymują realistyczne mecze, a także możliwość odwiedzenia nowych piłkarskich światów i poznania postaci o wyrazistych charakterach i bogatych emocjach.

  Tryb fabularny. Po raz pierwszy w historii serii FIFA możesz wcielić się w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Możesz grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie i pracować pod okiem czterech prawdziwych menedżerów. To zupełnie nowe piłkarskie przeżycie i możliwość doświadczenia na własnej skórze wzlotów i upadków na drodze do sławy.

  Przebudowa starć fizycznych i nowe techniki ofensywne. Gra FIFA 17 zmienia sposób rozstrzygania starć fizycznych we wszystkich rejonach boiska. Teraz to gracz ma pełną kontrolę nad zachowaniem piłkarza podczas walki o pozycję i piłkę. Nowe możliwości w ataku pozwolą graczom kreować sytuacje bramkowe i wykańczać je na więcej sposobów niż wcześniej.

  Przebudowanie stałych fragmentów gry. Od rzutów wolnych przez karne po rożne — przejmij pełną kontrolę nad wykonywaniem stałych fragmentów gry i rób to w swoim niepowtarzalnym stylu.

  System aktywnej inteligencji. Zupełnie nowy system dokonuje nieustannej analizy ustawienia obu zespołów, zwiększa aktywność piłkarzy bez piłki i zmienia sposób poruszania się, reagowania i podejmowania decyzji przez zawodników.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku