Battlefield Hardline (PC) PO POLSKU

  img

  Platforma
  PC
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  polski dubbing
  Wersja językowa okładki
  polska

  Wydanie płytowe.

  Zapytaj o produkt

  Battlefield Hardline (PC) PO POLSKU

  Battlefield Hardline (PC) PO POLSKU

  Wydanie płytowe.

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Ciężarówka z gotówką stoi porzucona na parkingu. Masz tylko kilka sekund, aby wypchać plecak forsą, nim zjawi się policja. Pędząc do windy, pozostawiasz za sobą wirujące w powietrzu banknoty.

  Po dotarciu na dach twój kolega zjeżdża na linie, ale ty postanawiasz skoczyć z krawędzi budynku. Spadochron się otwiera. Cudem unikasz gradu pocisków.

  Od razu po wylądowaniu biegniesz ile sił w nogach do furgonetki, którą masz uciec. Wyją syreny. Gliny są tuż, tuż. Nagle zauważasz z hukiem upadający na ziemię ogromny dźwig.

  Oto jak wygląda codzienność gracza w Battlefield Hardline.

  Emocjonująca kampania w świecie gliniarzy i przestępców. Wciel się w detektywa Nicka Mendozę i przeżyj niesamowitą przygodę rodem z serialu kryminalnego. Fabułę opracowali twórcy z Visceral, odpowiedzialni m.in. za trylogię Dead Space. Poprowadź ekipę i stosuj nowe taktyki, by śledzić poczynania przeciwników, zdobywać nakazy aresztowania i obezwładniać wrogów.

  Liczy się tylko prędkość. Najnowsza odsłona serii Battlefield ponownie rzuci graczy w wir walki – tym razem jednak nie wezmą oni udziału w konflikcie militarnym, a staną po dwóch stronach prawa. Dokonaj napadu doskonałego i zwiej z kasą, zjeżdżając po linie pomiędzy budynkami, albo bierz udział w widowiskowych pościgach policyjnych i walcz z gangsterami. Gra pozostaje przy tym wierna duchowi całej serii. Dzięki możliwości niszczenia elementów otoczenia, nowoczesnemu uzbrojeniu, wyczynowym pojazdom i starciom na wielką skalę nawet weterani serii poczują się jak w domu.

  Nowe tryby, gadżety i strategie. Oprócz trybów gry znanych z poprzednich części, takich jak „Podbój”, Battlefield Hardline oferuje cztery nowe tryby. Kradnij kasę z opancerzonych ciężarówek i wymykaj się glinom w „Napadzie” lub walcz o kontrolę nad skrzynią łupów w „Krwawej forsie”, wybierz „Fuchę”, by ścigać gangsterów z zawrotną prędkością lub ratuj zakładników w trybie „Na ratunek”. Do tego otrzymasz nowe gadżety wpływające na styl gry, takie jak lina i hak.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku