FIFA 17 (PC) PO POLSKU

img

Platforma
PC
Stan
Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
Wersja językowa gry
polski dubbing
Wersja językowa okładki
polska

Wydanie płytowe.

39,00 zł
Brutto
Ilość

Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

Zapytaj o produkt

FIFA 17 (PC) PO POLSKU

FIFA 17 (PC) PO POLSKU

Wydanie płytowe.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Opis

FIFA 17 z silnikiem Frostbite zmienia sposób gry i rywalizacji oraz wytwarza większą więź emocjonalną między graczem a sterowanym piłkarzem. 

Gra umożliwia graczom wkroczenie w realistyczny świat piłki i prezentuje im piłkarzy z krwi i kości. To prawdziwa podróż po nowych światach, możliwa wyłącznie w grze. Zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowaniu w ataku pozwalają zapanować nad każdą chwilą meczu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

Frostbite — jeden z najlepszych silników w branży gier. Dzięki niemu gracze otrzymują realistyczne mecze, a także możliwość odwiedzenia nowych piłkarskich światów i poznania postaci o wyrazistych charakterach i bogatych emocjach.

Tryb fabularny. Po raz pierwszy w historii serii FIFA możesz wcielić się w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Możesz grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie i pracować pod okiem czterech prawdziwych menedżerów. To zupełnie nowe piłkarskie przeżycie i możliwość doświadczenia na własnej skórze wzlotów i upadków na drodze do sławy.

Przebudowa starć fizycznych i nowe techniki ofensywne. Gra FIFA 17 zmienia sposób rozstrzygania starć fizycznych we wszystkich rejonach boiska. Teraz to gracz ma pełną kontrolę nad zachowaniem piłkarza podczas walki o pozycję i piłkę. Nowe możliwości w ataku pozwolą graczom kreować sytuacje bramkowe i wykańczać je na więcej sposobów niż wcześniej.

Przebudowanie stałych fragmentów gry. Od rzutów wolnych przez karne po rożne — przejmij pełną kontrolę nad wykonywaniem stałych fragmentów gry i rób to w swoim niepowtarzalnym stylu.

System aktywnej inteligencji. Zupełnie nowy system dokonuje nieustannej analizy ustawienia obu zespołów, zwiększa aktywność piłkarzy bez piłki i zmienia sposób poruszania się, reagowania i podejmowania decyzji przez zawodników.

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Śledź nas na Facebooku