Planescape: Torment & Icewind Dale (SWITCH) PO POLSKU

  img

  Platforma
  Nintendo Switch
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  polskie napisy, angielski dubbing
  Wersja językowa okładki
  angielska
  169,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

  Zapytaj o produkt

  Planescape: Torment & Icewind Dale (SWITCH) PO POLSKU

  Planescape: Torment & Icewind Dale (SWITCH) PO POLSKU

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Planescape Torment: Enhanced Edition to remaster jednego z najważniejszych i największy RPGów wszech czasów. Całość została odpowiednio odświeżona i dostosowana do współczesnych standardów. Podniesiono przede wszystkim rozdzielczość, ulepszono tekstury, przebudowano interfejs oraz dodano wsparcie dla kontrolerów.

  Fabuła

  Gra wrzuca nas do tytułowego uniwersum Planescape, istnieje tutaj wiele planów/płaszczyzn. Akcja gry nie ogranicza się do jednej krainy, a całego Wieloświata, po którym można swobodnie podróżować. Głównego bohatera poznajemy w kostnicy, gdzie budzi się po swojej śmierci. Jak się później okazuje, nie jest to jego pierwszy raz. Postać nie może umrzeć, jednak ceną za nieśmiertelność jest amnezja, po której nic nie pamięta ze swojego życia, nawet swojego imienia. Żeby nie zaczynać życia od początku, protagonista wytatuował sobie wskazówki, które pomogą mu w odzyskaniu wspomnień.

  Rozgrywka

  Mechanika gry jest oparta o drugą edycję Dungeons & Dragons, a całość jest prezentowana w rzucie izometrycznym. Większość gry spędzimy na rozmawianiu z postaciami niezależnymi, które pomogą bohaterowi odzyskać część wspomnień. Oczywiście nie zrobią tego za darmo, więc gracz powinien szykować się na szereg trudnych misji. Walka toczy się w czasie rzeczywistym i będzie wymagała od nas nieco strategicznego myślenia. Dzięki aktywnej pauzie będziemy mogli przemyśleć każdy nasz ruch. Chociaż umiejętności taktyczne mogą wcale się nie przydać, ponieważ w większości przypadków będzie można uniknąć potyczek dzięki rozbudowanym opcjom dialogowym.

  Icewind Dale: Enhanced Edition to kolejny zremasterowany hit gatunku RPG. Za przeniesienie gry na konsole odpowiada studio Beamdog, które nie tylko dodało wsparcie dla kontrolerów, ale także nieco odświeżyło produkcję. Nowe tekstury, nowe czary, wsparcie dla wyższych rozdzielczości czy niższy poziom trudności to tylko kilka przykładowych usprawnień gry z 2000 roku.

  Fabuła

  Wydarzenia Icewind Dale rozpoczynają się w miasteczku Easthaven. Pewien mężczyzna o imieniu Horthgar poszukuje drużyny, która ma pomóc mu w rozwiązaniu pewnych problemu, z którym boryka się pobliska wioska. Jak to w grach RPG bywa, szybko okazuje się, że problem jest większy niż się spodziewano. Mroczne siły nie zagrażają tylko tej małej mieścinie, w niebezpieczeństwie jest cały kraj. Jednak nawet tak ogromne zagrożenie nie przeraziłoby naszych bohaterów, którzy nawet w tej sytuacji nie rezygnują z powierzonego im zadania.

  Rozgrywka

  Statystyki oraz umiejętności postaci są oparte o papierowy system RPG, a konkretniej o drugą edycję Dungeons & Dragons. W grze będziemy rozmawiać z mają postaci niezależnych, dokonywać trudnych wyborów oraz walczyć z przerażającymi bestiami. Potyczki toczą się w czasie rzeczywistym, jednak będziemy mogli skorzystać z aktywnej pauzy. Dzięki tej opcji będziemy mieli więcej czasu na wydanie poleceń naszej drużynie (max. 6 postaci) oraz podjęciu strategicznych decyzji.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku