Island Flight Simulator (SWITCH)

  img

  Platforma
  Nintendo Switch
  Stan
  Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
  Wersja językowa gry
  angielska
  Wersja językowa okładki
  angielska
  129,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

  Zapytaj o produkt

  Island Flight Simulator (SWITCH)

  Island Flight Simulator (SWITCH)

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Island Flight Simulator to gra symulacyjna, łącząca elementy prostego symulatora lotu z rozbudowanym aspektem ekonomicznym. Za stworzenie tytułu odpowiedzialne jest niemieckie studio Caipirinha Games, mające na koncie takie produkcje, jak Bridge Project oraz Mountain Resuce Simulator.

  W grze wcielamy się w pilota niewielkiego samolotu transportowego, a naszym zadaniem jest przewożenie rozmaitych towarów pomiędzy 12 egzotycznymi wyspami. Każda z wysp posiada swoje własne lotnisko, będące jednocześnie swoistym hubem, w którym podejmujemy kolejne misje. Łącznie w grze pojawia się ponad setka zróżnicowanych zleceń transportowych, od bardzo łatwych po niezwykle trudne i ryzykowne. Nie zabrakło też wysoce lukratywnych zadań, polegających na przewożeniu nielegalnych towarów. W tym wypadku, ceną za sowicie wynagradzaną pracę jest jednak dodatkowe ryzyko wpadnięcia w ręce stróżów prawa.

  W przerwach pomiędzy kolejnymi zadaniami możemy zaparkować swój samolot na jednym z trzech głównych lotnisk, gdzie we własnym hangarze zatankujemy maszynę oraz dokonamy niezbędnych napraw i modyfikacji. W grze dostępne są w sumie 3 samoloty o zróżnicowanych parametrach, a każdy z nich możemy dodatkowo ulepszać, poprawiając w ten sposób jego prędkość, wytrzymałość, czy zasięg. Zastosowanemu przez twórców modelowi lotu daleko do pełnego realizmu, jednak w ten sposób osiągnięto swoisty kompromis, pozwalający na dobrą zabawę zarówno wielbicielom symulatorów lotniczych, jak i okazjonalnym graczom.

  Pod względem oprawy Island Flight Simulator plasuje się w średniej typowych produkcji swego gatunku. Zarówno krajobraz, jak i modele budynków nie należą do zbyt szczegółowych, jednak dzięki żywym, soczystym kolorom oraz towarzyszącemu zabawie tropikalnemu klimatowi, grafika gry może się podobać.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku