Epic Mickey 2 (X360)

img

Platforma
Xbox 360
Stan
Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
Wersja językowa gry
angielska
Wersja językowa okładki
francuska
79,00 zł
Brutto
Ilość

Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

Zapytaj o produkt

Epic Mickey 2 (X360)

Epic Mickey 2 (X360)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Opis

Epic Mickey 2 to kontynuacja wydanej w 2010 roku gry platformowej na konsolę Nintendo Wii. Tym razem produkcja trafia jednak również do posiadaczy Xboxa 360, PlayStation 3, komputerów osobistych, oraz Wii U.

Fabuła Epic Mickey 2 ponownie pozwala przenieść się do bajkowej krainy znanej z części poprzedniej. Jednak nie wygląda ona tak, jak to sobie gracze zapamiętali, bowiem przeróżne kataklizmy całkowicie odmieniły jej oblicze, zmieniając niektóre miejsca, oraz tworząc zupełnie nowe. Naturalnie, głównym bohaterem pozostaje Myszka Miki. Dużą rolę odgrywa także królik Oswald, tym razem jednak jako towarzysz, nie wróg naszej Myszki.

Mechanika rozgrywki pozostaje bardzo podobna do tej znanej z pierwowzoru. Nadal mamy do czynienia z platformową grą akcji, a nasza bohaterka posiada magiczny pędzel i rozpuszczalnik, pozwalający jej wpływać na otaczający świat. Ponadto Oswald dostał pilot, którym porusza elektroniczne przedmioty.

Jako że mamy dwóch herosów, ich współpraca jest częścią zabawy. Przez wiele etapów w Epic Mickey 2 nie przejdziemy bez pomocy kompana. Dlatego też twórcy zdecydowali się na wprowadzenie do tytułu trybu współpracy, pozwalającego bawić się jednocześnie dwóm osobom.

Oprawa wizualna prezentuje się dużo lepiej niż to miało miejsce w "jedynce". Lokacje nadal utrzymane są w postaci bajkowej scenerii, aczkolwiek są bardziej kolorowe i szczegółowe.

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Śledź nas na Facebooku