Arcana Heart 3 (X360)

img

Platforma
Xbox 360
Stan
Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
Wersja językowa gry
angielska
Wersja językowa okładki
angielska
79,00 zł
Brutto
Ilość

Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

Zapytaj o produkt

Arcana Heart 3 (X360)

Arcana Heart 3 (X360)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Opis

Arcana Heart 3 – dwuwymiarowa bijatyka, zapoczątkowana na japońskich automatach do grania. Trzecia jaj cześć pozwala wcielić się w jedną z 23 postaci i z jej pomocą walczyć o dominację nad rywalami.

Produkcja oferuje kila trybów rozgrywki. Głównym z nich jest bez wątpienia opowieść fabularna. Kontynuuje ona wątek rozpoczęty w drugiej części gry. Dalsze karty historii poznajemy dzięki przerywnikom filmowym między walkami. Kolejne modele zabawy to: tradycyjny trening, 1 na 1 i score attack. Oczywiście znajduje się tutaj również pełnoprawny multiplayer.

Przed rozpoczęciem gry musimy wybrać jedną z dostępnych żeńskich postaci. Możemy je podzielić na cztery kategorie. Są one zależne od ich umiejętności defensywnych i ofensywnych. Następnie stajemy przed wyborem jednej z arkan. Trzeba to zrobić rozważnie, bowiem dają nam one specjalne ataki oraz zwiększają umiejętności. Odpowiednio dobrane poprowadzą do gładkiego zwycięstwa.

Model walki w Arcana Heart 3 został rozłożony na 2 typy – dla zaawansowanych i znacznie uproszczony. W tym drugim przypadku nawet początkujący gracz nie ma problemu z wykonaniem najbardziej zaawansowanych combosów. Sama walka zależy również od areny na jakiej ją toczymy. Gdyż niektóre z nich pozwalają na efektywne i efektowne toczenie potyczek.

Arcana Heart 3 oferuje kolorą, pełną szczegółów oprawę wizualną oraz przyjemną ścieżkę dźwiękową, zagrzewającą do boju.

źródło: miastogier.pl

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Śledź nas na Facebooku