Sid Meiers: Civilization 6 (SWITCH)

img

Platforma
Nintendo Switch
Stan
Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
Wersja językowa gry
angielska
Wersja językowa okładki
angielska
169,00 zł
Brutto
Ilość

Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

Zapytaj o produkt

Sid Meiers: Civilization 6 (SWITCH)

Sid Meiers: Civilization 6 (SWITCH)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Opis

Sid Meier’s Civilization VI to szósta część cyklu gier z serii Sid Meier. W rozgrywce zainteresowani mogą kierować wybraną przez siebie cywilizacją, na przestrzeni wielu lat. Ma się więc ogromny wpływ na to, jak dana cywilizacja będzie się rozwijała, jak będzie funkcjonowała na co dzień oraz jak będą się toczyć jej losy. Każdy ruch w grze musi być więc dokładnie przemyślany. Dzięki temu można stworzyć i rozwijać swoje imperium od podstaw, tak aby cały świat obawiał się królestwa gracza.

Gracze decydujący się na spróbowanie sił w Sid Meier’s Civilization VI muszą podjąć decyzję, jaką politykę chcą uprawiać w danej cywilizacji. Czy ma to być polityka pokojowa, czy też może autorytarna. Do wyboru ma się pięć wariantów gry, znacznie się od siebie różniących. W każdym wariancie chodzi jednak o to samo, aby doprowadzić wybraną cywilizację do końcowego zwycięstwa, siejąc postrach na całym świecie. To bardzo trudne zadanie, ale jak najbardziej możliwe do wykonania. Nowością jest to, ze ma się do dyspozycji zdecydowanie więcej narzędzi, jeśli chodzi o rozwijanie małych miasteczek.

Ważna jest to, że gracze mogą odkrywać nowe wynalazki, do pomocy mają różne programy naukowe, które mogą na każdym etapie prac rozwijać, zależnie od swoich preferencji. Badać można nowe technologie i stopniowo wprowadzać je do życia, aby cywilizacja była jeszcze bardziej rozwinięta i ponadczasowa. Korzystać można z różnych sił wsparcia, które będą zabezpieczać pracujących robotników. W grze można rywalizować samodzielnie, ale istnieje też opcja wybrania rozgrywki wieloosobowej

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Śledź nas na Facebooku