Sonic the Hedgehog (PS3)

img

Platforma
Sony Playstation 3
Stan
Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
Wersja językowa gry
angielska
Wersja językowa okładki
angielska
79,00 zł
Brutto
Ilość

Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

Zapytaj o produkt

Sonic the Hedgehog (PS3)

Sonic the Hedgehog (PS3)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Opis

Sonic the Hedgehog to pierwsza platformówka z ponaddźwiękowym Sonic'iem w roli głównej, wydana z okazji 15-to lecia maskotki SEGI na konsole nowej generacji.

Dr. Eggman, główny przeciwnik niebieskiego jeża przerwał uroczystość w podwodnej krainie Soleana, porywając księżniczkę Elise. Sonic nie ma zamiaru długo zwlekać i z miejsca podąża śladem Eggmana, zwiedzając tym samym lasy tropikalne, podwodne szlaki czy miejskie peryferia. Nowością w serii są poziomy zamieszkałe przez istoty, u których możemy robić zakupy. Również same etapy uległy znacznej rozbudowie, a ich wykonanie charakteryzuje mnóstwo detali. Podobnie jak w Shadow the Hedgehog, każdy etap można przejść na kilka sposobów, przy czym nie ma podziału na wybory moralne tylko po prostu odmienne ścieżki.

Kolejną nowością w Sonic the Hedgehog jest możliwość ujeżdżania dzikich bestii oraz zasiadania za sterami różnych pojazdów (w zależności od lokacji). Wspomniany wyżej Shadow również jest postacią grywalną. Ponadto w grze pojawia się trzeci grywalny osobnik, a jest nim Silver, biały jeż z przyszłości posiadający umiejętności telekinetyczne. Gra Silverem znacznie różni się od tej Soniciem czy Shadowem, gdyż potrafi on na odległość niszczyć przeciwników.

Wszystko to wraz z oprawą graficzną i dźwiękową toruje Sonicowi wielkie wejście na platformy trzeciej generacji.

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Śledź nas na Facebooku