Dragon Ball Xenoverse (PS3)

img

Platforma
Sony Playstation 3
Stan
Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
Wersja językowa gry
angielska
Wersja językowa okładki
francuska
89,00 zł
Brutto
Ilość

Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

Zapytaj o produkt

Dragon Ball Xenoverse (PS3)

Dragon Ball Xenoverse (PS3)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Opis

Tworzona przez uznane studio DIMPS, zespół odpowiedzialny za gry DRAGON BALL Z: Budokai, gra wraca do korzeni serii dzięki nowemu trybowi gry. Zawodnicy będą walczyć o tytuł najsilniejszego wojownika na świecie na Mistrzostwach Świata zwanych także  Budokai Tenkaichi! Ten zupełnie nowy tryb gry będzie dostępny w Toki Toki City i pozwoli graczom wziąć udział w ogromnej, szalonej bijatyce, w której stawką jest tytuł mistrza i specjalne nagrody! Czy Twoja postać okaże się wystarczająco dobra, aby pokonać starych mistrzów, takich jak Hercule i Tien? Albo stawić czoła uwielbianym przez graczy Vegito czy Goku w postaci Super Saiyan 3 lub Super Saiyan 4?

Cechy gry:

 AWATAR – Zupełnie nowa postać budowana zgodnie z wolą gracza. Wybierz Ziemianina, Majina, Saiyana, Nameczanina lub członka klanu Frieza i ruszaj na pole walki!  

„SYSTEM MISTRZÓW” – Rozważnie wybierz, która z oryginalnych postaci ma zostać twoim „Mistrzem”, od twojej decyzji będą zależałytwoje umiejętności i rodzaj treningu. Twój „Mistrz” będzie również interweniował podczas walk!  

NOWE ŚRODOWISKO GRY – Zegar, który kiedyś się zatrzymał, znacznie tykać ponownie w tajemniczym, futurystycznym mieście Toki Toki!  

TOKI TOKI – Spotkaj się w jednym miejscu z 300 graczami z całego świata, by walczyć, wykonywać zadania i świetnie sie bawić!  

NOWE POSTACIE – Mira, sztuczny twór dążący do zostania najpotężniejszą istotą we wszechświecie; Towa, mroczny naukowiec pochodzący ze świata demonów; Najwyższy Kai Czasu, bóstwo, które po raz pierwszy objawiło się 75000000 lat temu i połączyło się z ptakiem zwanym TokiToki, potężną formą życia potrafiącą tworzyć czas!  

TENKAICHI BUDOKAI – Weź udział w największym turnieju sieciowym, czy będziesz wystarczająco silny, by pokonać obecnego czempiona?!  

POSTACIE Z DRAGON BALL GT – Do walki dołączają Goku i Vegeta w swoich formach Super Saiyan 4!  

SILNA INSPIRACJA – Tytuł czerpie garściami z jednej z najbardziej znanych serii gier.  

POPRAWIONA ROZGRYWKA – Odkryj szybki i wymagający techniki potężny styl walki.  

MIMIKA TWARZY – Wojownicy będą zmieniali wyraz twarzy w czasie potyczek.

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Śledź nas na Facebooku