Valkyria Chronicles (PS3)

img

Platforma
Sony Playstation 3
Stan
Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zafoliowana. Wersja pudełkowa.
Wersja językowa gry
angielska
Wersja językowa okładki
angielska
79,00 zł
Brutto
Ilość

Produkt mamy na stanie i jest gotowy do szybkiej wysyłki.

Zapytaj o produkt

Valkyria Chronicles (PS3)

Valkyria Chronicles (PS3)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Reklamacje i zwroty

Opis

Valkyria Chronicles jest grą RPG z elementami strategii turowej pochodzącą z Kraju Kwitnącej Wiśni. Mamy tutaj tło historyczne - II wojnę światową - lecz na tym podobieństwa do historycznej prawdy się kończą. Akcja rozgrywa się na terenie Galii, która dzielnie odpiera ataki napastników, Imperium Wschodnioeuropejskiego. Wcieliwszy się w dwójkę bohaterów - Alicję Melchiott i Welkina Gunthera - walczymy pod sztandarem Atlantyckiej Federacji.

Główną potyczkę poprzedza ekran mapy taktycznej. Tutaj mamy podgląd na wszystkie jednostki na mapie i możliwość ich dogodnego rozmieszczenia. Po tym zabiegu przystępujemy do działania, gdzie bezpośrednio wydajemy rozkazy każdej jednostce, już z bliższej perspektywy.

W bitwie maksymalnie bierze udział dziesięć jednostek. Każda z nich dysponuje bronią z wojennego okresu, jakimi jest szeroki arsenał broni palnej oraz opancerzonych pojazdów, w tym także czołgów. Aby urozmaicić zabawę, developer wprowadził specjalne umiejętności dla oddziałów, przez co dodatkowo mogą one być wzmocnione przykładowo energetyczną tarczą. Całość prezentuje się w mangowej, kreskówkowej konwencji wspominającej o genezie omawianego tytułu.

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Śledź nas na Facebooku