Figurka STARLINK Pilot Pack KHARL ZEON


  Stan
  Nowa w oryginalnym opakowaniu producenta

  Zapytaj o produkt

  Figurka STARLINK Pilot Pack KHARL ZEON

  Figurka STARLINK Pilot Pack KHARL ZEON

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

   

  Polityka prywatności

   

  Koszty dostawy

   

  Reklamacje i zwroty

  Opis

  Figurka STARLINK Pilot Pack KHARL ZEON

  Kharl Zeon to naukowiec ekspedycji. Najlepiej czuje w swoim własnym laboratorium, znajdującym się w domu. Jego bystrość i intelekt często przeszkadzają mu w codziennym życiu, dlatego nie przepada on za interakcjami społecznymi. Od dawna fascynuje się Strażnikami i marzy o ujawnieniu ich starożytnych tajemnic.

  Pakiet startowy Starlink: Battle for Atlas jest wymagany, aby grać statkiem gwiezdnym, pilotami i pakietami uzbrojenia. Wszystkie zabawki modułowe Starlink działają wyłącznie z grą wideo Starlink: Battle for Atlas™ oraz podstawką na kontroler na PS™, Nintendo Switch™ i Xbox One.

  W Starlink: Battle for Atlas, poprowadź bohaterską drużynę międzygwiezdnych pilotów do walki o wyzwolenie układu gwiazdy Atlas spod jarzma Zapomnianego Legionu. Innowacyjne modułowe zabawki pozwalają ci budować niepowtarzalne statki gwiezdne, które można personalizować w każdej chwili i dostosowywać je do wyzwań, które czekają na ciebie w tej epickiej przygodzie w otwartym świecie.

  Jak się bawić zabawkami modułowymi? Podepnij modułowe zabawki do podstawki na kontroler i zobacz, jak natychmiast ożywają w grze! Stwórz własny statek gwiezdny z szerokiego katalogu skrzydeł, kadłubów, uzbrojenia i pilotów. Dostosowuj się do wyzwań w czasie rzeczywistym.

  Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Śledź nas na Facebooku