Zajmujemy się sprzedażą gier na konsole, szerokiej gamy akcesoriów oraz gadżetów związanych z tematyką gier.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie www.grajtanio.pl oraz do odwiedzenia Nas w sklepie stacjonarnym w Brzegu - Pasaż Słowackiego.

Posiadamy potężne zaplecze tytułów na platformy: PS4XBOX ONESWITCHPS3X3603DS - jest w czym wybierać ! Gry są oryginalne i pochodzą od dystrybutorów z całej EU. W przypadku gier używanych uznajemy że wszystkie kody i dodatki do gry są wykorzystane.

Naszym priorytetem jest oferowanie jak najlepszych cen oraz zadowolenie klientów. Dzięki wysokim rabatom i upustom u naszych dostawców możemy zaoferować Państwu najlepszy towar po najniższych cenach. Od lat współpracujemy z tymi samymi dostawcami, co pozwala zachować nam wysoką jakość sprzedawanych towarów.


Na naszej stronie internetowej znajdziecie opis każdego produktu, a jeżeli nadal będziecie mieli jakieś wątpliwości lub jesteście Państwo zainteresowani produktem, który nie znajduje się w naszej ofercie prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Codziennie aktualizujemy i poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty. Na naszej stronie znajdziecie Państwo opis każdego produktu wraz z jego zdjęciami oraz informacją o czasie realizacji.


Chcesz być na bieżąco ? Sprawdź naszego Facebook'a - https://www.facebook.com/GRAJTANIOpl/

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email [email protected] lub telefonicznie pod numerem 576 581 000.Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
GRAJTANIO.PL

Śledź nas na Facebooku