• Przy każdym produkcie jest informacja z szacowaną datą dostawy.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny:

  • 13:30 (od poniedziałku do piątku) wysyłamy jeszcze tego samego dnia z dostawą do paczkomatów INPOST.
  • 13:30 (od poniedziałku do piątku) wysyłamy jeszcze tego samego dnia z dostawą kurierem DPD / INPOST/ POCZTEX oraz dostawą do punktów odbioru Orlen, Żabka, Ruch, Urząd Pocztowy

Po tej godzinie zamówienia są wysyłane w kolejnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w sobotę i niedzielę wysyłamy w poniedziałek.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Prezentowane przez Nas gry i akcesoria posiadamy na stanie i są gotowe do szybkiej wysyłki. 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Forma płatności

Płatność elektroniczna PayU - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Forma dostawy

Firma kurierska DPD, oraz Inpost (dostawa do paczkomatów) umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Śledź nas na Facebooku