Zajmujemy się sprzedażą gier na konsole, szerokiej gamy akcesoriów oraz gadżetów związanych z tematyką gier.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie www.grajtanio.pl oraz do naszych punktów stacjonarnych.

Posiadamy potężne zaplecze tytułów nowych jak i używanych na platformy: PS4XBOX ONESWITCHPS3X3603DS - jest w czym wybierać ! Gry nowe są oryginalne i pochodzą od dystrybutorów z całej EU. Gry używane są sprawdzane przez Nas pod względem działania (dodatki i DLC do gier używanych uważamy za wykorzystane i nie są integralną częścią sprzedaży gier używanych ponieważ poprzedni klienci mogli je wykorzystać)

Naszym priorytetem jest oferowanie jak najlepszych cen oraz zadowolenie klientów. Dzięki wysokim rabatom i upustom u naszych dostawców możemy zaoferować Państwu najlepszy towar po najniższych cenach. Od lat współpracujemy z tymi samymi dostawcami, co pozwala zachować nam wysoką jakość sprzedawanych towarów.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie opis każdego produktu, a jeżeli nadal będziecie mieli jakieś wątpliwości lub jesteście Państwo zainteresowani produktem, który nie znajduje się w naszej ofercie prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Codziennie aktualizujemy i poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty. Na naszej stronie znajdziecie Państwo opis każdego produktu wraz z jego zdjęciami oraz informacją o czasie realizacji.

Ekskluzywnie dla naszych klientów sklepu internetowego dostępny jest cały wachlarz promocji który regularnie i bardzo często się zmienia !

W każdym z naszych punktów pracują ludzie, dla których gry nie stanowią żadnej tajemnicy. Nie wiesz co wybrać ? Zapytaj, a doradzimy na pewno !

Chcesz być na bieżąco ? Sprawdź naszego Facebook'a - https://www.facebook.com/GRAJTANIOpl/

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email [email protected] lub telefonicznie pod numerem 576 581 000.Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
GRAJTANIO.PL

Śledź nas na Facebooku