Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits (3DS)
Cena:  149,00 zł
Tytuł YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits (3DS)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Yo-kai Watch 2: Bony Spirits na konsoli Nintendo 3DS to druga odsłona niezwykle popularnego w Japonii cyklu jRPG, który tworzony jest z myślą o młodszych graczach. Pierwsza odsłona cyklu zadebiutowała w 2013 roku i z miejsca stała się wielkim przebojem w swej ojczyźnie, co poskutkowało pojawieniem się serialu animowanego, filmów kinowych oraz całej masy gadżetów z głównymi bohaterami. Marka Yo-kai trafiła na rynki zachodnie dopiero w 2015 roku. Za produkcję Yo-kai Watch 2: Bony Spirits odpowiada studio Level-5, które założone zostało w 1998 roku. Deweloperzy dali się poznać dzięki wielu grom jRPG, takim jak Ni no Kuni, White Knight Chronicles czy Rogue Galaxy.

Fabuła
Yo-kai Watch 2: Bony Spirits kontynuuje historię przedstawioną w pierwszej części serii. Gracze mogą ponownie wybierać pomiędzy głównym bohaterem (Nathan) lub bohaterką (Katie). Gra rozpoczyna się po tym jak tajemniczy Yo-kai sprawia, że protagonista zapomniał całkowicie o wydarzeniach z oryginalnego Yo-kai Watch. Po tym jak w ręce herosa trafia ponownie specjalny zegarek, pozwalający wejść w kontakt z przyjaznymi duszkami, powoli odzyskuje stracone wspomnienia i postanawia znaleźć złośliwego sprawcę całego zamieszania.

Mechanika
Akcja gry nadal rozgrywa się w niewielkim mieście Springdale, po którym możemy swobodnie podróżować, szukając ukrytych w najrozmaitszych zakamarkach Yo-kai. Twórcy wprowadzili również nowe lokacje poza miasteczkiem, do których dostaniemy się wybierając podróż pociągiem. W pewnym momencie bohater będzie również mógł podróżować w przeszłość, trafiając do Springdale na ponad 50 lat przed jego narodzinami.

Naszym zadaniem jest przede wszystkim pomaganie napotkanym ludziom i duszkom – często przeszkadzają nam jednak w tym inne, mniej przyjazne Yo-kai. Natrafiając na któreś z nich, toczymy turowe pojedynki. Nagrodą jest możliwość zaprzyjaźnienia się z danym stworkiem i korzystanie z jego umiejętności w późniejszym czasie.

W grze możemy spotkać setki Yo-kai, podzielonych na kilka plemion, różniących się dostępnymi umiejętnościami oraz unikalnymi słabościami. Produkcja, podobnie jak gry z cyklu Pokemon, dostępna jest w dwóch wersjach (Bony Spirits i Fleshy Souls). Różnią się one rodzajem dostępnych w grze Yo-kai, a także drobnymi szczegółami fabuły.

Kwestie techniczne
Yo-kai Watch 2: Bony Spirits oferuje kolorową i pełną życia oprawę graficzną oraz sympatyczną ścieżkę dźwiękową. Warto dodać, że nasze drużyny Yo-kai możemy przetestować w starciach ze znajomymi posiadającymi grę, korzystając z opcji rozgrywek wieloosobowych przez lokalną sieć bezprzewodową.

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty