Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Williams Pinball Classics (PSP)
Cena:  49,00 zł
Tytuł Williams Pinball Classics (PSP)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Williams Pinball Classics to propozycja studia System 3 Software skierowana do miłośników klasycznych salonów z maszynami do gier. Produkcja korzysta z oficjalnej licencji amerykańskiej firmy Williams Manufacturing Company, będącej światowym liderem w dziedzinie produkcji fliperów.

Gracze mogą zagrać na 10 legendarnych stołach pinballowych, które zostały odwzorowane na podstawie autentycznych urządzeń. Twórcy zadbali o wierność nie tylko w detalach wyglądu, ale także w sposobie działania poszczególnych elementów mechanicznych (m.in. odbijaki, bramki, rampy).

Zasady rozgrywki nie różnią się niczym od zabawy w prawdziwych salonach gier. Zadaniem gracza jest operowanie dwoma lub więcej ruchomymi łopatkami (fliperami) w taki sposób, by tocząca się po blacie stołu kulka nie wpadła do otworu pomiędzy nimi. Aktywowanie rozmaitych elementów otoczenia pozwala zdobywać punkty i premie do wyniku, a w określonych przypadkach wywołuje również specjalne efekty (np. uruchomienie jakiegoś mechanizmu lub pojawienie się dodatkowych kulek).

Williams Pinball Classics wyróżnia się na tle konkurencyjnych produkcji zastosowaniem zaawansowanego systemu fizyki, dzięki któremu zabawa odznacza się wysokim realizmem. Deweloperzy postarali się także o atrakcyjną, trójwymiarową oprawę wizualną swego dzieła oraz dynamiczną pracę kamery, która podąża za ruchem kulki.

Źródło : gry-online.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty