Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Sonic Boom: Fire  Ice (3DS)
Cena:  159,00 zł
Tytuł Sonic Boom: Fire Ice (3DS)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Sonic Boom: Fire & Ice jest kolejną odsłoną pobocznego sub-cyklu gier zręcznościowych, towarzyszących serialowi animowanemu z jednym z najsłynniejszych konsolowych bohaterów dla dzieci – tytułowym jeżem o imieniu Sonic. Podobnia jak poprzednia część gry, wydana na handhelda Nintendo 3DS, tytuł został opracowany na zlecenie firmy SEGA przez studio Sanzaru Games.

Pod względem mechaniki, tytuł kontynuuje rozwiązania, wykorzystane w chłodno przyjętym Sonic Boom: Shattered Crystal. Mamy więc do czynienia z klasyczną, dwuwymiarową platformówką, w której bohaterowie serialu TV będą musieli zmierzyć się z zupełnie nowym przeciwnikiem o imieniu D-Fekt, choć w grze pojawia się także odwieczny wróg Sonica: Dr. Eggman. Fire & Iceoferuje możliwość wcielenia się w pięć grywalnych postaci, a do bohaterów znanych z poprzedniej odsłony serii dołączyła sympatyczna Amy Rose.

Jak w każdej szanującej się platformówce, w Sonic Boom: Fire & Ice na graczy czeka cała masa skakania i mnóstwo elementów zręcznościowych wspartych prostymi zagadkami logicznymi. Nowością w grze jest wykorzystanie dwóch nowych, tytułowych elementów tzn. lodu i ognia. Pozwolą one bohaterom na zastosowanie całkiem nowych umiejętności, które okażą się niezbędne do ukończenia kolejnych poziomów gry.

Pod względem oprawy Sonic Boom: Fire & Ice bazuje na tych samych modelach, co jej poprzedniczka i utrzymany jest w charakterystycznym dla całej serii, barwnym stylu graficznym. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie cyklu, oprócz trybu przeznaczonego dla jednego gracza, twórcy przewidzieli też wieloosobowe warianty zabawy, takie jak Bot Racing.

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty