Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Poochy Yoshis Woolly World (3DS)
Cena:  169,00 zł
Tytuł Poochy Yoshis Woolly World (3DS)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Na wyspie yoshich wszystko się poplątało. Do idyllicznej krainy wparowała zła wiedźma i zamieniła dobroduszne stworki w zwoje wełny. Co zresztą nikogo nie powinno dziwić, bo i sama wyspa jest upleciona z włóczki.

W ogóle świat Poochy & Yoshi's Woolly World przypomina sen robiącej na drutach staruszki. Ma to niepowtarzalny urok, choć, jak widać, i tam zbrodnia jest na porządku dziennym. Nawet, jeśli polega tylko (a może aż?) na włókienniczym przetwarzaniu bliźnich.

Taki właśnie los spotkał całe plemię yoshich, które znalazło się pod wpływem złego czaru. Całe? Jak łatwo zgadnąć, naszemu bohaterowi udało się przetrwać tę zagładę i teraz rusza w podróż, żeby pozbierać swoich braci i siostry, a wiedźmowatej zołzie pokazać, gdzie włóczka zimuje.

Poochy & Yoshi's Woolly World, jak sama nazwa wskazuje, to stary dobry Yoshi's Woolly World przyprawiony pokaźną garścią nowinek. Wprawdzie warstwa wizualna, a przede wszystkim klimat, ucierpiał na przeprowadzce na Nintendo 3DS, ale na szczęście doskonała grywalność niemal wszystko to przetrwała.

I to jest właśnie najważniejsze, bo wesoły zielony stworek, mimo swojego zaawansowanego wieku, wciąż jest w stanie rozruszać niemal każdego.

Źródło: benchmark.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty