Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Pinball Arcade Season 2 (PS4)
Cena:  89,00 zł
Tytuł Pinball Arcade Season 2 (PS4)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

The Pinball Arcade to symulator pinballa, stworzony przez amerykańskie studio Farsight. Deweloper ma wieloletnie doświadczenie w produkcji gier z gatunku i chwali się tym, że dysponuje najbardziej zaawansowanymi narzędziami, pozwalającymi przenieść w wirtualną rzeczywistość najpopularniejsze stoły pinballowe świata. Jest o tyle istotne, że w przeciwieństwie do wielu innych pinballi dostępnych na rynku, Pinball Arcade zawiera jedynie rzeczywiście istniejące automaty, które w latach 80. i 90. królowały w barach, pubach i salonach arcade. Producent przy przygotowywaniu tytułu korzystał więc z fizycznych egzemplarzy stołów, które rozbierał na drobne części, a następnie skanował i tworzył ich elektroniczne odpowiedniki. Zdigitalizowaniu podlegała też cała skomplikowania elektronika i mechanika urządzenia oraz wszystkie efekty dźwiękowe.

Podstawowa wersja gry zawiera jedynie cztery modele pinballów, kolejne dostępne są w formie zestawów DLC. Nowi gracze będą więc mogli pobawić się na stołach: Tales of the Arabian Nights (produkcja firma Williams), Ripley’s Believe It or Not (Stern), Theatre of Magic (Bally) oraz Black Hole (Gottlieb). Gameplay nie rożni się niczym od tego, czego doświadczylibyśmy obcując z rzeczywiście istniejącym odpowiednikiem automatu. Sterowanie opiera się jedynie na dwóch przyciskach, odpowiadających za obsługę lewego i prawego flippera, oraz gałce analogowej, którą wystrzeliwujemy piłkę lub lekko potrząsamy stół. Na początku możemy wybrać standardową rozgrywkę w pojedynkę lub na zmianę lokalnie z kilkoma innymi osobami, a także rozegrać turniej na kilku stołach. Tytuł obsługuje także sieciowe tablice wyników.

Stoły, które stoją w wirtualnym salonie gier, odtworzono z dużym pietyzmem. Gracze mogą wybrać jeden z kilku widoków kamery. W trakcie rozgrywki towarzyszy nam oryginalna muzyka oraz efekty dźwiękowe, przygotowane przez projektantów.

Więcej informacji nt. gry:

https://www.youtube.com/watch?v=2tM_T0FqBhw

 

Źródło : gry-online.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty