Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Pimp My Ride (Wii)
Cena:  49,00 zł
Tytuł Pimp My Ride (Wii)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Pimp My Ride jest niezbyt skomplikowaną grą wyścigową, stawiającą na możliwość kompleksowego tuningowania różnorakich aut. Całość w bezpośredni sposób odwołuje się do popularnego programu telewizyjnego, emitowanego przez stację MTV i prowadzonego przez rapera Xzibita. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest studio developerskie Eutechnyx, posiadaczom Wii znane również dzięki takim ścigałkom jak Hot Wheels: Beat Thati Ferrari Challenge Trofeo Pirelli. Pimp My Ride na konsoli firmy Nintendo zawitał z niemal rocznym opóźnieniem. Gra w przeszłości wydana już bowiem została na PS2, PSP i Xboxa 360.

Omawiana gra pozostaje w zgodzie z ogólną formułą wspomnianego wyżej programu telewizyjnego. Zabawa podzielona jest więc na kilkanaście misji, a każda z nich rozpoczyna się od otrzymania zdezelowanego pojazdu, który następnie poddaje się różnorakim modyfikacjom. W grze nie zabrakło oczywiście znanych z serialu gadżetów, dzięki którym auta wzbogaca się nie tylko o nowe spoilery, felgi i systemy car-audio, ale również moduły, które pozornie z tuningiem nie mają nic wspólnego. Mogą to być na przykład montowane w bagażnikach i odpowiednio rozkładane stoły do ping-ponga, czy urządzenia jacuzzi. Lista części obejmuje kilkaset pozycji, dostarczonych przez kilkunastu prawdziwych producentów. Jeśli zaś chodzi o możliwe do stuningowania wozy uczestników programu, jest ich piętnaście, choć w grze zawarto również jedno ukryte auto Xzibita.

Zabawa nie ogranicza się wyłącznie do tuningowania pojazdów, gdyż można również brać udział w wyścigach. Zawody te rozgrywane są w kilku różnych dzielnicach, po których wzorem takich gier jak chociażby Need for Speed: Most Wanted można się do woli przemieszczać. Warto jednak zaznaczyć, iż wszystkie te atrakcje przygotowane zostały wyłącznie z myślą o pojedynczym graczu. Pimp My Ride nie oferuje bowiem żadnych trybów multiplayer.

Oprawa wizualna gry prezentuje zbliżony poziom wykonania do wersji przeznaczonej na PlayStation 2. Najładniej wykonano modele tuningowanych pojazdów. Jeśli zaś chodzi o warstwę dźwiękową, zadbano tu zarówno o zabawne komentarze w wykonaniu Xzibita, jak i utwory muzyczne z jego najnowszej płyty.

Źródło : gry-online.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty