Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Gal Gun Double Peace (PS VITA)
Cena:  169,00 zł
Tytuł Gal Gun Double Peace (PS VITA)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Gal*Gun: Double Peace na platformie PlayStation Vita to humorystyczna, trójwymiarowa tzw. strzelanka na szynach (rail shooter), w której celem naszych nieszkodliwych pocisków ze specjalnej broni są rozentuzjazmowane uczennice liceum. Za stworzenie gry odpowiada japońskie studio Inti Creates, założone w 1996 roku przez byłych pracowników Capcomu. Zespół jest znany głównie za sprawą licznych odsłon platformowego cyklu Mega Man. Gal*Gun: Double Peace jest drugą odsłoną serii. Pierwsza, zatytułowana po prostu Gal*Gun, ukazała się jedynie w Japonii na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Tytuł był przystosowany do współpracy z kontrolerami ruchu Kinect i PlayStation Move.

Fabuła
Bohaterem Gal*Gun: Double Peace jest Hodai, przeciętny japoński licealista. Zwyczajne życie protagonisty zostaje wywrócone do góry nogami, gdy trafia go strzała wypuszczona przez złośliwego anioła Kuronę. Pocisk sprawia, że chłopak staje się obiektem wściekłego ataku wszystkich dziewczyn, które choć na chwilę zwrócą wzrok w jego stronę. Aby uwolnić się od klątwy, Hodai musi przed końcem dnia wyznać swoje uczucia wybrance serca, uniknąwszy kontaktu z jakąkolwiek inną przedstawicielką płci pięknej.

Mechanika
Akcję w Gal*Gun: Double Peace obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł jest klasyczną strzelanką na szynach. Oznacza to, że podczas rozgrywki kontrolujemy jedynie pojawiający się na ekranie celownik broni. Protagonista dysponuje specjalnym pistoletem strzelającym feromonami, sprawiającymi, że atakujące go dziewczyny natychmiast się w nim zakochują, zapomniawszy o żywionej wobec niego nienawiści. Zwykłe segmenty zabawy przerywane są specjalnymi momentami, w których wykorzystywany jest panel dotykowy gamepada lub ekran PlayStation Vity. Tytuł oferuje wiele alternatywnych zakończeń w zależności od tego, którą ze szkolnych koleżanek uznamy za swoją prawdziwą miłość.

Tryby rozgrywki
Poza standardową kampanią, która zawiera przerywniki fabularne zrealizowane w formie znanej z visual novel, gra oferuje także tryb Score Attack, w którym staramy się zdobyć jak największą liczbę punktów w wybranych rozdziałach produkcji. Na odblokowanie czekają również różnego rodzaju kostiumy dla dziewcząt.

Kwestie techniczne
Gal*Gun: Double Peace wydane na PlayStation Vita oferuje kolorową trójwymiarową oprawę graficzną, wzorowaną na współczesnych serialach anime, co powinno przypaść do gustu fanom japońskiej popkultury.

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty