Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Final Fantasy 7 Dirge of Cerberus (PS2)
Cena:  69,00 zł
Tytuł Final Fantasy 7 Dirge of Cerberus (PS2)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Dirge of Cerberus to gra akcji z elementami cRPG wchodząca w skład kompilacji produktów związanych z Final Fantasy VII, kultową produkcją cRPG z 1998 roku. W jej skład wchodzą także Final Fantasy VII: Advent Children (film kinowy oraz film na dyskach UMD dla PSP o tym samym tytule) oraz Final Fantasy VII: Before Crisis (gra dla telefonów komórkowych).

Wydarzenia przedstawione w „Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus” mają miejsce rok po akcji z filmu kinowego, trzy lata po wydarzeniach z oryginalnej gry i 10 lat po wydarzeniach z gry dla komórek.

Fabuła „Dirge of Cerberus” opowiada o tajemniczej grupie żołnierzy działających w podziemiu przeciwko lokalnym władzom. Ukrywają się od czasu uderzenia w planetę potężnego meteorytu. Głównym bohaterem jest Vincent Valentine - silny rewolwerowiec, jeden z bohaterów pierwszej odsłony „Final Fantasy VII”. Ma on do wypełnienia jedno zadanie - musi on powstrzymać tajemniczą organizację zwaną Deep Ground Soldiers (lub Dirge of Cerberus), która atakuje pokojowo nastawione miasta. Na jego drodze do wymierzenia komuś sprawiedliwości nie raz wspomogą go przyjaciele z oryginalnego „Final Fantasy VII”.

„Dirge of Cerberus” posiada wiele elementów czysto przygodowych, w których musimy rozwiązać różnorodne zagadki. Niekiedy jednak trzeba wykorzystać nasze zdolności posługiwania się bronią oraz skradania. Vincent eliminuje przeciwników m.in. za pomocą pistoletów, trój-lufowego rewolweru oraz ciężkiego karabinu maszynowego. Jest także doskonałym snajperem.

Szata graficzna oraz ścieżka dźwiękowa utrzymana została w klimacie znanym z całej serii „Final Fantasy”. W każdym elemencie gry – przerywnikach filmowych, muzyce i prezentacji postaci twórcy podkreślają epicki charakter przygody czyniąc ją czymś niezapomnianym.

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty