Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Fantasy Life (3DS)
Cena:  149,00 zł
Tytuł Fantasy Life (3DS)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Fantasy Life to RPG akcji stworzone przez studio Level 5 specjalizujące się w produkcji gier RPG i odpowiedzialne m.in. za takie tytuły jak Dragon Quest VIII, Jeanne D'Arc czy Ni No Kuni: Wrath of the White Witch.

W tytule tym, stworzonym na wyłączność na przenośną konsolę Nintendo 3DS, wcielamy się początkowo w jedną z 12 zróżnicowanych klas postaci, wśród których nie brakuje klas typowych dla gier RPG (np. Mag, Paladyn, Łowca czy Najemnik), ale są tu też dostępne takie klasy jak Górnik, Kucharz czy Krawiec. Następnie decydujemy o szczegółowym wyglądzie naszej postaci i rozpoczynamy tytułowe życie w świecie gry wyjętym wprost z książek fantasy.

Rozgrywka w Fantasy Life przypomina połączenie typowej produkcji RPG dla pojedynczego gracza z grą MMO. Akcja rozgrywa się w ogromnym świecie wypełnionym potworami, zadaniami do wypełnienia czy surowcami, które wydobywamy, a następnie wykorzystujmy do stworzenia lepszego ekwipunku. Wykonując zadania nasz bohater (lub bohaterka) stopniowo zdobywa możliwość zmiany klasy postaci odblokowując w ten sposób nowe umiejętności.

Możemy np. zamienić się z Paladyna w Rybaka i wybrać się na ryby, które następnie zamienimy w przydatne pożywienie, a następnie przyjąć i rozwijać rolę Kowala, co umożliwi nam wykucie lepszej broni, którą następnie wykorzystamy, gdy wrócimy do klasy Paladyna. W grze możemy też wybudować własny dom, a następnie zająć się jego dekoracją wykorzystując do tego własnoręcznie stworzone przedmioty.

W Fantasy Life można bawić się samemu, ale gra oferuje też rozbudowane rozgrywki multiplayer dla maksymalnie trzech osób. W tym trybie gracze mogą sobie pomagać i np. spróbować zabić wyjątkowo groźnego potwora, wspólnie odkrywać najniebezpieczniejsze obszary gry lub wymieniać się stworzonymi przez siebie przedmiotami.

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty