Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Earth Defense Force 2 (PS VITA)
Cena:  99,00 zł
Tytuł Earth Defense Force 2 (PS VITA)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

arth Defense Force 2: Invaders From Planet Space na konsolce PlayStation Vita to odświeżona edycja drugiej części japońskiej serii trzecioosobowych strzelanin, w której ziemskie siły zbrojne stawiają czoła najeźdźcom z kosmosu. Gra studia Sandlot ukazała się pierwotnie w 2005 roku na konsoli PlayStation 2 i znana jest także pod nazwą Global Defence Force (lub Chikyu Boeigun 2 w rodzimej Japonii).

Akcja gry toczy się dwa lata po wydarzeniach, ukazanych w pierwszej części cyklu. Mimo, że atak obcej rasy został w niej ostatecznie powstrzymany, kosmiczni oprawcy nie zamierzają poddać się tak łatwo i ponownie powracają na Ziemię, aby przejąć naszą planetę i całkowicie unicestwić rodzaj ludzki. Do akcji wkraczają ponownie jednostki Global Defence Force, których zadaniem jest rozprawienie się z przeciwnikiem za pomocą całkiem nowych techonologii wojskowych.

Podobnie jak w wypadku poprzedniczki, mamy tu do czynienia z trzecioosobowym shooterem, w którym eksplorując rozległe lokacje stawiamy czoła falom potężnych mechów i gigantycznych insektów, należących do obcych ras. W kolejnych misjach kontrolujemy żołnierza piechoty, który ma do dyspozycji nieco bardziej konwencjonalne środki (karabiny, strzelby, granaty, rakiety) bądź nowoczesnego komandosa Pale Wing, wyposażonego w jet-packa oraz cały arsenał broni kinetycznych. W niektórych misjach mamy też do dyspozycji pojazdy, takie jak czołgi, helikoptery oraz poduszkowce. W wersji na konsolę PlayStation Vita pojawia się dodatkowo trzecia klasa: Air Raider – niedostępna w poprzednich edycjach gry.

Earth Defense Force 2 oferuje łącznie kilkadziesiąt misji, rozgrywających się w siedmiu różnych rejonach świata, a większość z nich polega na eliminacji kolejnych fal wroga. Do dyspozycji graczy oddano w sumie ok. 300 rodzajów broni, choć jednorazowo możemy korzystać wyłącznie z dwóch. Kolejne bronie zdobywamy przejmując pojemniki zrzucane przez wroga i trafiają one na stałe do inwentarza naszej postaci. W ten sam sposób zdobywamy też elementy pancerza oraz apteczki, które zwiększają wytrzymałość żołnierza lub przywracają nadwątlone siły. Każdy z etapów gry możemy rozegrać na pięciu różnych poziomach trudności.

Pod względem oprawy Earth Defence Force 2 prezentuje się znacznie lepiej niż jej bezpośredni poprzednik z 2003 roku. Dodatkowo edycja na konsolkę PlayStation Vita oferuje szereg usprawnień, wliczając w to nowy angielski dubbing oraz możliwość zabawy kooperacyjnej w sieci dla 4 osób.

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty