Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
DragonBall Z Shin Budokai 2 (PSP)
Cena:  59,00 zł
Tytuł DragonBall Z Shin Budokai 2 (PSP)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Dragon Ball Z: Shin Budokai - Another Road jest kontynuacją bijatyki, wydanej w 2006 roku wyłącznie na platformie PlayStation Portable i należącej do serii, znanej również m.in. posiadaczom PlayStation 2. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z produktem, bazującym na dalekowschodnich komiksach i filmach animowanych spod znaku Dragon Ball Z. Należy więc spodziewać się widowiskowych walk mnóstwa rozmaitych bohaterów, dysponujących nadprzyrodzonymi mocami.

Głównym elementem omawianego produktu jest tryb fabularny, przedstawiający alternatywną historię, związaną z postacią Trunksa. Przez kilka emocjonujących godzin poznajemy dzieje syna Bulmy i Vegety, nie zaprezentowane nigdy dotąd pod szyldem DBZ. Ponadto wśród siedmiu dostępnych trybów rozgrywki są też takie, pozwalające na pokierowanie innymi popularnymi wojownikami (np. Goku, Piccolo, Dabura, Broly i Buu). Podstawowych postaci jest dokładnie osiemnaście, aczkolwiek zdecydowana większość z nich może się jeszcze transformować i przybierać w ten sposób potężniejsze formy.

Tryb single player znakomicie uzupełnia opcja zabawy wieloosobowej, pozwalająca na pojedynkowanie się z innymi posiadaczami PSP za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Wi-Fi. Podczas rozgrywki, ukazanej z perspektywy TPP, cieszy oko trójwymiarowa grafika, wykonana w technologii cel-shading. Kreskówkową oprawę wizualną znakomicie uzupełniają dynamiczne ścieżki muzyczne i charakterystyczne efekty dźwiękowe, doskonale znane entuzjastom animowanego serialuDragon Ball Z.

Źródło : gry-online.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty