Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Dragon Ball Evolution (PSP)
Cena:  79,00 zł
Tytuł Dragon Ball Evolution (PSP)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Dragonball Evolution to bijatyka oparta na filmie fabularnym pod tym samym tytułem. Oba produkty zostały stworzone na podstawie znanego japońskiego serialu animowanego Dragon Ball. Za stworzenie elektronicznej wersji nowej historii rozgrywającej się w tym uniwersum odpowiada studio Dimps Corporation.

W grze wcielamy się w postać charakterystycznego Goku, który jak zwykle ratuje świat przed zagładą. Fabuła filmu i jego elektronicznej wersji nawiązuje do wczesnej seriiDragon Balla, a więc opowiada o niecnych zamiarach złego Lorda Piccolo. Odważny Goku musi zebrać mityczne siedem Smoczych Kul, posiadających niesamowitą moc spełniania życzeń. Tylko one mogą uratować ludzkość przed zagładą. Przygoda w Story Mode została ukazana w formie krótkich walk i przerywników fabularnych, prowadzących do ostatecznego pojedynku z głównym przeciwnikiem.

Tytuł zawiera łatwy i niezbyt skomplikowany w obsłudze system walki, będący jednocześnie sporym wyzwaniem dla bardziej wymagających użytkowników. Podczas pojedynków wykorzystujemy nie tylko konwencjonalne ciosy, ale także charakterystyczną energię Ki, pozwalającą chociażby na miotanie energią we wrogów (np. słynne Kamehameha). Każda z postaci otrzymała także kilka dodatkowych wskaźników i możliwość ładowania energii (potrzebnej do wykonywania potężnych ataków).

Oprócz możliwości wcielenia się w Goku (Story Mode), twórcy przygotowali także kilka innych form zabawy. W Arcade Mode walczymy z kilkoma kolejnymi przeciwnikami. Ciekawy jest też tryb Mission, w którym musimy wypełniać rozmaite wyzwania, odblokowujące dodatkową zawartość. Trening natomiast pozwala szkolić własne umiejętności w zakresie walki. Możemy je później wypróbować w pojedynku z innym graczem w sieci lokalnej.

Naturalnie ważnym elementem gry są rozmaite dostępne postacie. W tej odsłonie serii o Dragon Ballu możemy po raz pierwszy wcielić się w bojową wersję Bulmy. Oprócz niej pojawią się: Roshi, Piccolo, Yamcha, Chi Chi, Mai, Grandpa Gohan, Oozaru. Całość została opracowana przy wykorzystaniu bardzo przeciętnej grafiki. Produkt jest utrzymany w filmowej stylistyce, więc znane mangowe postacie zostały zastąpione wizerunkami aktorów.

Źródło : gry-online.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty