Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Ar Tonelico Qoga (PS3)
Cena:  119,00 zł
Tytuł Ar Tonelico Qoga (PS3)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel to trzecia część serii gier role-playing przygotowanych przez japońskie studio Gust. W fikcyjnym języku stworzonym na potrzeby gry słowo „Qoga” oznacza „koniec” i zgodnie z tytułem produkcja ta wieńczy wątek fabularny rozpoczęty w pierwszej odsłonie cyklu.

Akcja Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel, podobnie jak dwóch poprzednich częściach toczy się w uniwersum Sol Ciel - potężnej strukturze, która lewituje nad Morzem Śmierci. Świat ten składa się z dwóch elementów – gigantycznej wieży Ar tonelico, będącej pozostałością wymarłej cywilizacji oraz podłączonego do niej kontynentu. Sol Ciel zamieszkują dwie rasy - ludzie oraz sztuczne formy życia znane jako Reyvateil, które stworzone zostały w celu dbania o stan techniczny wieży i są w stanie jako jedyne porozumiewać się z jej systemami. Fabuła zaczyna się dwa i pół roku po wydarzeniach z drugiej części. Większość akcji skoncentrowana jest wokół rządzonego przez Reyvateil państwa znanego jako Clusternia.

Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel jest typowym japońskim RPG. Podczas zabawy zwiedzamy sporych rozmiarów świat, wypełniamy zlecane zadania, rozwijamy charakterystyki postaci oraz prowadzimy starcia z nieprzyjaciółmi. W porównaniu do poprzednich odsłon wprowadzono jednak sporo zmian. Porzucono turowy system walki i zastąpiono go walką w czasie rzeczywistym. Znacznie większą rolę odgrywa teraz muzyka - podczas starć wymagane jest przeprowadzanie ataków zgodnie z rytmem poszczególnych utworów. Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel jest niszową produkcją, dlatego nie dziwi obecność wielu zaskakujących i często dziwnych rozwiązań. Jednym z nich jest sposób na zwiększenie mocy postaci - bohaterki gry absorbują energię planety bezpośrednio przez skórę. Tym samym im mniej na sobie noszą, tym większe obrażenia zadają.

Strona wizualna Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel utrzymana jest w stylu dobrze znanym z japońskich komiksów. Jest to jednocześnie pierwsza gra z serii, w której grafika jest w pełni trójwymiarowa. Zabawę dodatkowo uatrakcyjniają pojawiające się, co pewien czas scenki przerywnikowe, wyglądające jak żywcem wyjęte z dobrego filmu animowanego.

Źródło : gry-online.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty