Strona główna
Zobacz wszystkie
Gry z serii LEGO
Agarest Generations of War 2 (PS3)
Cena:  99,00 zł
Tytuł Agarest Generations of War 2 (PS3)
Dostępność
Dostępny - wysyłka w 24h
Ocena graczy
 |   Dodaj komentarz (komentarzy 0)
Opis produktu
Komentarze

Agarest: Generations of War 2 to taktyczne jRPG, będące kontynuacją gier Agarest: Generations of Waroraz Agarest: Generations of War Zero. Tytuł został stworzony przez japońskie studio deweloperskie Idea Factory. Deweloper przez lata wyspecjalizował się w produkcji konsolowych gier fabularnych. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, produkcja ukazała się jedynie na PlayStation 3. Nowością związaną z tą platformą jest opcjonalne wsparcie dla kontrolera ruchu PlayStatation Move, który możemy wykorzystać w niektórych mini grach oferowanych przez tytuł.

Pewnego dnia niebo niespodziewanie rozjaśnia błysk, będący efektem tajemniczej eksplozji niszczącej centralny kontynent świata Agarest. Katastrofa sprawia, że na ziemi pojawiają się demony, polujące na ocalałych ludzi. Niedługo po tych wydarzeniach, główny bohater gry, młody chłopak o imieniu Weiss, spotyka enigmatyczną Evę, która przedstawia się jako wysłanniczka niebios, mająca za zadanie upewnić się, że zapłaci on za popełnione przez siebie grzechy.

Podobnie jak w innych tytułach z cyklu, gracze kierują poczynaniami kilku pokoleń bohaterów. Poza Weissem śledzimy więc losy jego syna i wnuka. W każdym pokoleniu wybieramy odpowiadającą nam bohaterkę, która zostanie naszą żoną. W zależności od tej decyzji postać będąca efektem związku otrzyma inny zestaw umiejętności oraz statystyk. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, możemy zawrzeć związek małżeński z bohaterkami, z którymi nie mamy dobrych relacji (są one przedstawione w postaci punktowej i zależą od podejmowanych przez nas decyzji). W tym przypadku ucierpią na tym jednak umiejętności przedstawiciela kolejnej generacji.

Model rozgrywki nie uległ wielkim zmianom. Po pięciu kontynentach świata gry podróżujemy swobodnie dzięki mapie przygód, na której wybieramy cel naszej wędrówki. Walka odbywa się w trybie turowym na trójwymiarowych arenach przedzielonych siatką taktyczną, po której poruszają się uczestnicy potyczek. Postacie dysponują szeregiem ataków, zarówno standardowych jak i magicznych oraz specjalnych umiejętności.

Oprawa graficzna uległa poprawie, jednak dalej odstaje do poziomu do jakiego przyzwyczaiły nas podobne tytuły, takie jak Disgaea 4. Dwuwymiarowe modele postaci na polu bitwy zostały po raz pierwszy przedstawione w wysokiej rozdzielczości, natomiast niektóre ilustracje oraz portrety bohaterów podczas przerywników fabularnych są animowane.

Źródło : gry-online.pl

 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.

Galeria Świdnicka - ŚWIDNICA
Telefon: 570 498 333

Galeria Sudecka - JELENIA GÓRA
Telefon: 570 958 444

TESCO Szczawno Zdrój - WAŁBRZYCH
Telefon: 530 798 555

Pasaż Słowackiego - BRZEG
Telefon: 570 997 666

Centrum Handlowe Karolinka - OPOLE
Telefon: 537 986 777

Aleja Bielany - WROCŁAW
Telefon: 570 996 888

Galeria Twierdza - KŁODZKO
Telefon: 570 968 999
   Email:
   Hasło:
Twój koszyk jest pusty